02 Nisan 2013 #1719516

Akbank Borcu Yoktur Kağıdı Vermiyorlar!

Ben daha önce açığım şikayet de Manavgat Akbank şubesinden çektiğim ihtiyaç kredisini faiziyle birlikte ödediğim halde benim elime geçmeyen ihtar parası olan 650 tl almak istediler ve borcu yoktur kağıdım içinde 75 tl istediklerini dile getirdim, bana dönüş gidin şubemizden kağıdınızı alınız borcunuz yoktur dendi, bende gittim Manavgat Akbank şubesi ikinci kat sağ taraftaki sarışın bayan bana borcu yoktur kağıdını vermemiştir.


Aksine bu seferde 450 tl ihtar borcunuz var deyim tahsil etmeye çalışmışlardır, enteresan yönü ise o bayan daha önce ben borcu yoktur kağıdı vermedim demesi ve tel'de arkadaşına sen imzala ben de imzalayam denmiştir, benim borcu yoktur kağıdım merkezden gelmeli.

Osman 39 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön