17 Ocak 2014 #2240626

Akbank Borç Devredilmiş Ancak Bloke Kaldırılmamış!

Defalarca yazmış olduğum şikayetime yine Akbank'tan geri cevap hakkı olmayan bir mail gelmiştir. Borcun efes Varlık isimli firmaya devredildiğini belirtmişler. Madem ki borç artık Akbank üzerinde değil o halde nasıl oluyor da blokeyi kaldırmaya tek yetkili Akbank olabiliyor.


Efes Varlık ile konuştuğumuzda borcu ödeyince bile blokeyi Akbank'ın avukatları kaldırabilir bizim yapabileceğimiz bir şey yok şeklinde dönüş alıyorum. Madem bir iş yapıyorlar sonuna kadar yapsınlar. Artık Akbank'a borcum yoksa blokemin kaldırılması lazım ki parayı kullanıp ödemeyi yapabilelim. Buraya yazmam da işe yaramayacak biliyorum. 4 seferdir yaptıkları gibi biri beni arayacak her şeyi baştan anlattıracak çözüm sıfır!

Gizem 77 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön