Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Akbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Akbank Boony Butik Sorununa Neden Buna Çözüm Bulunamıyor!

491
Edanur
Edanur 26 Ocak 23:00

Boony butik adlı bir Instagram ® hesabı tarafından 600 TL zarara uğratıldım. WhatsApp ® üzerinde bilgilerimi ve ücret ödediğime dair dekont atmamı istediler. Daha sonra iletişimi kestiler. IBAN ve numara var elimde ama bir şey yapamıyorum. Her gün farklı bir numara üzerinden birçok kişiyi yanıltıyorlar. Akbank şubesine anlattığımda ise fast ile gönderdiğim için hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Karşı taraf izni olmadan parayı çekemeyeceklerini söylediler. Neden buna çözüm bulunamıyor. Karakola gittim orada da aynı şey oldu.

Akbank Logo
Akbank26 Ocak 23:00

Benzer Şikayetler

profile
1.322
29 Ekim 2022

Akbank Ta İşlem Bilmeyen Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Hafta içi Başka bir banka aracılığıyla eşimin Akbank hesabına bir fast gönderi yaptım. Gönderdiğim ücret öğleden sonra olmasına rağmen hesaba geçmedi. Bunun üzerine maaş hesabı olan bankamı aradım para hesaba geçmediyse geri isteyelim deyip geri istedik. Sonrasında bana iptal kodu geldi ...

profile
79
1 gün önce

Akbank Para Transferi Ücreti

Akbank maaş müşterisiyim. Para transferi yaptığımda anlık fast da buna dahil hiçbir kesinti olmuyordu hafta sonu bile 30.03.2023 tarihinden itibaren kesinti yapmaya başladı. Batman Raman şubesine kayıtlıyım. Bu durumun düzeltilmesini istiyorum yardımcı olursanız çok makbule geçer.

profile
237
3 gün önce

Akbank EFT, Havale Fast İşlem Ücretleri

Akbank daha önce transfer işlemleri olan Havale, EFT, fast ücreti alınmıyordu. Bilgilendirme yapılmaksızın bu işlemlerden ücret alınmaya başlandı. Müşteri hizmetlerini aradım şube ile halledebileceğimi söyledi. Şube ile görüştüm yardımcı olamayacaklarını söylediler.

profile
737
1 hafta önce

Akbank Müşterilerine Zorluk Çıkarıyor!

Akbank müşterisi olmadığım halde müşteri temsilcisine bağlanmak için kart şifresi ya da mobile giriş şifresi istiyor arkadaş ben bir temsilci ile görüşmek için hesap mı açayım kart mi alayım ben bu Akbank'ı anlamıyorum bu ne saçmalık fast iptali için sorgulama yapacağım muhatap bulamıyorum.

profile
413
1 hafta önce

Akbank Ödememi Yaptığım Halde 3 Haftadır Ödeme Görünmedi.

Garanti Bankası hesabı üzerinden Akbank hesabına açıklamalı şekilde fast gerçekleştirdim 3 hafta oldu halen hesaba geçmedi. Avukat hesaba geçmedi diyerek uyarıda bulunuyor sürekli. Akbank bu konuda ilgisiz ve düzgün bir cevap yok. Dekontu da sisteme yüklüyorum yapılan işlem görünsün diye. Para havuz...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .