09 Aralık 2013

Akbank Blokeyi Kaldırmıyor!

Çorum merkez şubede maaşıma bağlı artı para hesabım var. 2 dene önce kapattığım ve Garanti Bankası ile düştüğüm anlaşmazlıktan kaynaklanan Çorum 2. icradaki borcum avukatımın harcı benden aldığı halde icraya yatırmaması sebebiyle takipsizlikten düşmüştü. Her ne hikmetse çorum 2. icra geçen ay yazı göndermiş ve artı parama bloke konmuş ama eskiden ilişkim olan ve artık ilişkim bulunmayan her şube koymuş.


Çorum şubeye icra müdürlüğünden yazı gönderip kaldırttım blokeyi, Yenişehir'e tam 1 haftada ulaştım ve kaldırttım, fakat hesabım dahi olmayan Yozgat şubesinin blokesi yüzünden kullanamıyorum ve bütün ödemelerim aksadı. Akbank telefonlarını kesinlikle açmıyor, genel müdürlük şubeye yönlendiriyor.

Mevlüt 74 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön