25 Eylül 2013 #2020801

Akbank Bizi Zarara Uğrattı!

Yaklaşık 2 yıl önce eşim ve ben 150000 TL para ile Akbank'a gittik. Bizi Z. B. adında yatırım uzmanı karşıladı. Paramızı bir yıl vadeli olarak yatırmak istediğimizi söyledik. Yatırım uzmanı bize %100 ana para korumalı fon ve borsa karışımı bir hesap olduğunu faizin üstünde para getirdiğini eğer faizin altına düşerse devlet taahhütlü olduğunu mutlaka yıllık faiz ve ana paramızın verildiğini söyledi.


Biz aslında yıllık faize yatıracaktık, dedik. Biz bankadakilerin hepsi bu hesaba yatırıyoruz, dedi. O hesaba para yatırmamız için vaatlerde bulundu. Biz Akbank'a inandık. 13 ay sonra bize sadece ana paramızı verdiler.15000 TL zarar gördük.

Asma 273 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön