29 Nisan 2013 #1769936

Akbank Bireysel Kredi Sigorta Ücretimi İade Etmedi!

12**977 müşteri numaralı müşterinizim. Gazi Üniversitesi Şb. çektiğim bireysel krediyi yaklaşık 3, 5 yıl önce erken kapama ile kapattım. Peşinen çekilen sigorta ücretimin geriye kalan sigorta primlerinin iadesi için dilekçe vermeme rağmen, üzerinden 1 ayı geçmiş olmasına rağmen sigorta iadesini yapmıyorsunuz.


Normalde bu işlem diğer bankalarda hemen veya en geç 1 hafta içerisinde yapılırken bankanızın bu konuda neden yavaş olduğunu merak etmekteyim. Bu gecikmeden kaynaklı geçen süre için tutan yasal faizi tüketiciye iade etmekte misiniz?. Yoksa kar hanenize mi eklemektesiniz. Bir an önce paramı iade edin lütfen. Hukuki yollara başvurmadan önce sizi şikayet ediyorum.

Fatih 30 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön