02 Eylül 2013 #1987970

Akbank Bireysel Emeklilik Ödeme Nedir!

Akbank'tan 6 ay önce kullanmış olduğum 24 ay vadeli kredi için masraf ve hayat sigortası olarak 400 TL kesilmesine rağmen sonrasında Bireysel Emeklilik Ödemesi adı altında aylık olarak 18. 41 TL kesilmeye başlanmıştır. Bu ücretin ne olduğu hakkında ne Akbank'tan ne de Avivasa'dan bilgi alabilmiş değilim.


Bu para hala kesilmekte olup yetkililerle görüştüğümde terslendim hiçbir cevap alamadım. Müşteri iletişim merkezi sorularıma cevap vermiyor. Acil olarak konunun çözümlenmesini, alınan paranın iadesini talep ediyorum. Ben böyle bir bankacılık anlayışı görmedim. Acil olarak konu hakkında kurumdan geri dönüş bekliyorum!

Serkan 110 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön