04 Temmuz 2014

Akbank Bir Banka 85 Aydır Yanlış Numarayı Arar mı?

Sevgili Akbank,


İş yeri konut kredi çekmiş olan müşteriniz Hamit T. 85 ay önce benim telefon numaramı vermiş, beni 85 aydır arıyorsunuz. Şubenize gittim, telefon bankacılığı ile bildirdim, bu nasıl bir müşteri hizmetleri, bir banka müşterisinin telefon numarasını nasıl bilmez?


Kredi kartı gönderiminden, ödeme gecikmelerinde tehditlere kadar her şeyde Hamit beyin yerine konuyorum, avukatlarınız iyi tehditler savuruyor bu arada. Hamit'in yerini söyle yalan söylüyorsun diyen oldu. Bu ayrı bir konu.


Malatya ikamet eden bu şahsın telefonun değişmesini istiyorum, artık sabrım kalmadı. Karşı tarafta veri kaybı yaşıyor, orası da çok ilginç bu adam bir kere bile beni banka aramadı diye şaşırmıyor mu?

Mehmet 265 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet03 Eylül 2015

  Konu 3 yıl sonunda halledildi, teşekkürler Akbank

 • Mehmet09 Temmuz 2014

  Bugün tekrar arandım, herhangi bir gelişme yok sanırım? Sizi nereye şikayet edebilirim daha fazla? Farklı farklı numaralardan aradığınız için artık bloklama konusunda da sıkıntı yaşıyorum. 0850'li tüm müşteri numaralarınızı bana verirseniz sevinirim.

 • Mehmet09 Temmuz 2014

  Bugün beni tekrar Hamit Turan diye aradınız

 • Akbank Temsilcisi04 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön