29 Nisan 2013 #1768507

Akbank Bilgim ve Rızam Dışında Yapılan Sigortanın İptali!

Akbank'dan kullanmış olduğum kredimi şubat 2013 de kapatmış olmama rağmen ferdi kaza sigortam mart 2013 de yenilenmiş ve bilgim ve rızam dışında bankadaki ek hesabımdan 502 tl prim kesilmiştir. şikayetim üzerine policem iptal edilmiş ancak kredimin kapandığı şubem tarafından sigorta şirketine bildirilmediği açıklaması ile prim tutarından kısmı ödeme yapılmıştır.


Banka olay bizle ilgili değil Avivasa ile görüşün diyor , sigorta şirketini aradığımda ise Banka şubenizle görüşün diyor.


Bilgim ve isteğim dışında yapılan ve yine bilgim dışında hesabımdan kesilen tutarın iade için gereğinin yapılmasını ya da sigorta tahkim kuruluna ve tüketici mahkemelerine giderek davacı olacağımı bildiririm .

Filiz 42 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön