Akbank Bilgim Onayım Haberim Olmadan Kredi Çektiler

Mikail Mikail05 Ekim 22:36

18.08.2020'de kullanmadığım Akbank hesabımdan onayım bilgim haberim olmadığı halde 15,500 TL kredi çekmişler daha sonra 3 4 kişiye isimleri belli şahıslara 1900 TL seklinde havale yapmışlar bu olaylar gerçekleşiyor bana ne onay mesajı ne bilgi mesajı ne de kredi çekildiğini bildiren mesaj gelmiyor Allah aşkına beni mağdur eden kim bankamı şahıslar mi en son gece saat 00:06'da Kocaeli Akbank müşteri hizmetleri arıyor beyefendi siz bugün EFT yaptınız mı hayır diyorum kredi çektiniz mi hayır hiç alakam yok dedim bana ne mesaj ne bildirim gelmedi dedim hesaba bloke koydular, sabah da şubeden başıma gelen bu olayı öğrendim hemen suç duyurusunda bulundum kişi ve kişilerden bankanın da güvenlik zafiyeti olduğunu düşünüyorum bankadan da şikayetçi oldum. 

Asgari ücretle çalışan 2 çocuk babasıyım şu an 15 16 bin tl 2 adet kredi kartı kullanıyorum 10 000 TL kredi kullandım şu an sayın yetkililere soruyorum asgari ücretli çalışan bir insana bu kadar ödemesi varken ve maaş müşterisi olmayan kişiye internetten veya mobil bankacılıktan 15,500 TL kredi onaylıyorsunuz Allah aşkına şu an çok mağdurum ve çekilen kredi ile hiçbir alakam yoktur. Akbank genel müdürlüğünden mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Akbank Logo Akbank 05 Ekim 22:38

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon İbrahim 09 Ekim 15:36  

    Akbank'tan beklerim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler