10 Eylül 2013 #2002962

Akbank Bilgim Dışında Para Transferi Yaptı!

Eşim yaklaşık 1 ay önce kapattığım hesabıma para göndermişti ancak hesap kapalı olduğu için Akbank Bakırköy şubesindeki I. Hanım bana danışmadan herhangi bir bilgi vermeden parayı çok eski dondurulmuş kullanılmayan bir hesaba aktarmıştır ve hesap yeniden açıldığı için benden 50 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir.


Bu paranın tarafına iadesini istiyorum çünkü bilgim olmadan para transferi nasıl sağlanır? Diğer bankalarla da çalışıyorum eğer kapalı bir hesaba para gönderildiyse para iade edilir kapalı bir hesap açılmaz hadi açıldı para kesilmez. Tarafıma dönüşünüzü bekliyorum.

Oya 164 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön