18 Şubat 2013 #1640401

Akbank Bilgim Dışında Adıma Kredi Kartı Çıkarılmış!

Bankanızdan daha önce kredi kartı başvurum ve talebim olmadan adıma wings kart düzenlenmiş ve bugün 85 tl borcum olduğuna dair sms aldım. Kullanılmayan bir kart için kart bedeli nasıl yansıtılır acaba ayrıca benim kartın varlığından haberim bile yok lütfen bu kart iptal edilsin bana konu hakkında telefon bankacılığının verdiği yanıt şudur, bilgilerinize erişemiyorum kart hakkında şube ile görüşün. Bilgilerime erişememeniz çok normal çünkü ben bankanızdan hizmet almadım ve çözüm hakkında ivedi dönüş istiyorum.

Harika 100 Okunma

Cevaplar

  • Harika19 Şubat 2013

    Şikayetim ile ilgili tarafıma ulaşan mail ; İletmiş olduğunuz kart ücreti iade talebiniz olumlu sonuçlanmış TL kartınıza yansıtılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Konu ile ilgili talebim doğru algılanmadı sanırım benim bankanıza ait kartım yok adıma düzenlenen kartı iptal ediniz ve bilgi veriniz.

  • Akbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön