Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Akbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Akbank Bilgim Dahilinde Para Aktarımı

786
Enes
Enes 29 Ocak 16:09

28.01.2023 tarihinde YDS (yurt dışı pos satış) bilgim dahilinde 79.16 TL para çekilmiştir bu nasıl oluyor sizlere güvenip nasıl param ®ızı yatıracağız acaba. Müşteri hizmetlerini arıyorum kartınızı kapatalım diye cevap veriyor e giden param ne olacak.

Akbank Logo
Akbank29 Ocak 16:10

Benzer Şikayetler

profile
706
3 hafta önce

Akbank Kredi Kartımdan Yurt Dışından Para Çekildi!

Kredi kartımdan yurt dışından 70 Euro para çekilmiş, bankayı arıyorum itiraz dilekçesi doldurun vesaire diyor! Kart güvenliği dediğiniz bu mu? Güvenlik anlayışı bu mu? 3, 4 defa deniyor en sonunda başarıyorlar. En kısa sürede çekilen tutarın tazminini ve bir özür bekliyorum!

Akbank Kredi Kartımdan Yurt Dışından Para Çekildi!
profile
113
10 Şubat

Akbank 2 Kez Çekim Hatası

Yurt dışından bilet alımında; sistem arızası verip kusura, sonrada kartınız reddedildi mesajından sonra para çekilince bizim arıza sırasında olmuş, sizin yurt dişini aramanız lazım diyen banka, arıza senden dolayı oluşuyor ve ben uğraşıyorum öyle mi, ilişkimi kesiyorum.

profile
2.255
25 Ocak

Akbank Sanal Kartından Bilgim Dışında Alışveriş

Pazartesi sabahı mail adresime gelen bir mesajı Kontrol ettiğinde Akbank'a ait sanal kartımdan yurt dışından yaklaşık 60 euro bir para çekilmiş alışveriş yapılmış Halbuki sanal kartının limiti her zaman sıfırdır sadece alışveriş yapacağım zaman limit aktarıp alışverişimi yapıp limiti tekrar sıfırlar...

profile
1.796
14 Ocak

Akbank In Sorumsuzluğu. Akbank Daha Dikkatli Ol.

Aralık ayının 18 ve 21 inde onayım dışında banka hesap kartımdan Yaklaşık 1000 TL Yurt dışından para çekildi. Akbank'ı aradım. Harcama itiraz formu gönderin dediler Islak imzalı formu mail yoluyla gönderdim. 20 gündür bankayı arıyorum. Tamam yapıyoruz. Talebiniz kayda girmiş deyip, oyalıyorlar. Ayrı...

  • profile
1 Destekçi
profile
574
27 Aralık 2022

Akbank Hesabımdan İzinsiz Para Transferi Yapmış

Akbank hesabımdan bilgim dışında para çekilmiş. 269 TL YDS Facebook adı altında. Bankayı aradım bloke falan koydular. Ama bu Akbank'ın güvenlik açığı yurt dışı pos yazıyor açıklamada. Bankanıza güvenip para saklayamayacaksan ne anlamı var banka olmanın.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .