Akbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet sonuçtan hiç memnun değil

Akbank Bilgim Dahili Dışında Kredi Kartı Başvurusu

578
Mehmet
Mehmet 25 Mart 02:51

Başvurum olmadığı halde kredi kartı başvurusu yaptığıma dair mailler aldım. Bu başvuru tarafıma ait değildir ve iptal edilmesini talep ediyorum. Anlamadığım nokta. Nasıl oluyor da bilgim olmadığı halde bankanız kendi kafasına göre kredi kartı başvurusu yapabiliyor.

Akbank Logo
Akbank25 Mart 02:52
Mehmet
Mehmet25 Mart 02:59

Yurt dışında olduğumdan tarafıma telefon ile ulaşmanız mümkün değil. Benim ile e-mail yoluyla iletişime geçmenizi rica edeceğim.

Benzer Şikayetler

profile
413
1 gün önce

Akbank Kredi Kartının Kapatılmaması

10 gün önce Akbank'ta kayıtlı Axess Platinum kredi kartını iptal etmek istediğimi söyledim talep alındı ve üzerinden 10 gün geçmesine rağmen kredi kartı kapatılmadı. Sebebi ise kart ücreti adı altında haksız kazanç elde ettikleri ekstreyi yansıtacakları ayı bekliyorlar. Esefle kınıyorum Akbank'ı!

profile
210
2 gün önce

Akbank EFT İşlem Ücreti...

23 Mayıs 2023 Salı günü Maltepe Noterdeki satış işlemlerim sonrası satıcı tarafına göndereceğim 580000 TL tutarındaki havale EFT işlemi karşılığında yaklaşık 20 senedir müşterisi olduğum Akbank benden 268 TL EFT işlem ücreti aldı. Buna istinaden ben de kredi kartımı iptal ederek ve borçlarımı ödeyip...

profile
61
3 gün önce

Akbank Axess Kredi Kartı

05.05.2023'de Eskişehir Atatürk Caddesi şubesinde kredi kartı açılmıştı adıma. Daha sonra kartı iptal ettim. Daha sonra bana kredi kartı lazım oldu. 15 gündür deniyorum mobil uygulamadan, web sitesinden başvuru yapıyorum yeni kart talebim bir türlü onaylanmıyor. Destek bekliyorum...

profile
326
3 gün önce

Akbank Yıllık Kart Aidatı

Son 4 hanesi 2187 olan 211.95 TL tutarındaki kart aidatının iptal edilmesini ve tarafıma geri ödenmesini istiyorum. Doğru düzgün kullanmadığım kart için b benden 212 TL kart ücreti alıyorsunuz. Lütfen sorunumu çözün yoksa kredi kartımı iptal ettireceğim.

profile
243
4 gün önce

Akbank Kredi Kartı Aidatı

Akbank Axess Gold kredi kartı aidatı 12 aylık kesiliyor ve kartı iptal etmek istediğimde kullanmadığım dönemlerin ücret iadesi tarafıma iade edilmiyor. Ücretin tarafıma iade edilip Akbank'taki tüm kartlarımın ve hesaplarımın kapatılmasını talep ediyorum.

Akbank Kredi Kartı Aidatı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .