09 Eylül 2013 #2001116

Akbank Bilgilendirme Ücreti Alıyor!

25 dakika evet beklersiniz belki bir müşteri hizmetlerini telefonda ancak, İş Bankası gibi şu sıradaki müşterimizsiniz tahmini bekleme süreniz şu kadardır der siz de ona göre beklersiniz! Bir bilgilendirme yok. Bilgilendirme olmadan da kredi kartınızdan 5 gün için gecikme bildirim ücreti, yani bir mesaj için 5. 25 kuruş çekiyorlar , hem de tek bir bilgilendirme yapmadan.


En azından gelen mesajın altında şu yazabilir 'bu mesaj karşılığında kredi kartınızdan 5. 25 kuruş gecikme bildirim ücreti kesilmiştir.' Artı Akbank size kim mesaj atın dedi ki ,ben borcumu takip ediyorum zaten , mesaj talep ettim mi sizden?

Ece 44 Okunma

Cevaplar

  • Ece11 Eylül 2013

    bana paramı geri yatırdınız ama madem yatıracaksınız niye çekip insanların sinirlerini oynatıyorsunuz?

  • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön