Akbank Bilgi Güncelleme Sorunu!

Özge Özge04 Nisan 14:44

Telefon numaramı değiştirdim Akbank drecktimi kullanamıyorum aynı zamanda hiçbir faturamı ödeyemiyor internetten alışverişimi gerçekleştiremiyorum müşteri hizmetlerini aradığımda Akbank şubesine gelip güncelleme yapabiliceğimi söylediler fakat virüs sebebi ile dışarı çıkmak istemiyorum böyle küçük bir işlem için müşterisini yoran hiç bir şekilde yardımcı olmayan bir banka böyle bir dönemde insanları sokağa çıkarıp hem çalışanlarınızın sağlığını hem de müşterilerinizi düşünmeye çağırıyorum lütfen konu ile ilgili olumlu bir dönüş yapın!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Özge 04 Nisan 14:50

444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Diyorsunuz fakat telefon şubeniz telefon numaramı güncellemek istiyorum dediğimde sadece şubeden değişiklik yapabilirsiniz diyor akbank direktime giriş yapamıyorum!

Akbank Logo Akbank 04 Nisan 14:46

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Kenan 13 Nisan 18:27  

    Ben Akbank atemesinden VakıfBank hesabıma para yatırdım param hesabıma geçmedi ödemelerim var şu an mağdur durumdayım

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler