30 Nisan 2013 #1771552

Akbank Bildirilmeyen Kredi Kesintisi!

Akbank kartal şubesinde M.Ö.nün kullandırdığı konut kredisi yanlış işlem ile 7 gün yerine 37 gün ötelendi, 1137 tl faiz istendi. Yoğun uğraş sonrasında sadece 7 gün olarak yapılandırıldı. İlgili kişiden verdiğimiz ücretler dışında başka kesintinin yapılmayacağının teyidini almama rağmen 75 tl Bireysel kredi İstihbarat UCT açıklaması ile kesinti yapıldı. Nedeninin kademeli artan kredi kullanmam olduğu ve iade edilmeyeceği söylendi. Kredi kullanırken bu şekilde kesinti olacağı bilgisi verilmedi. İade bekliyorum.

Müge 45 Okunma

Cevaplar

  • Müge03 Ocak 2014

    Kredi kullandırılırken böyle bir kesinti yapılacağı söylenmedi. Yukarıdaki fix mesajın mealini aynı durumu yaşayanlara ileteyim. İade edilmedi. Kredi kullanacaklara uyarıdır : Akbank da bu durum fazlaca yaşanıyor. Yok şunu yaparsanız iade ederiz yok bunu yaparsanız iade ederiz. BDDK ya bu kesintilerin ne kadarı bildiriliyor acaba Akbank yetkilileri???

  • Akbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön