17 Nisan 2013 #1746756

Akbank Benden Habersiz Hayat Sigortası Yapmış!

Akbank onayım olmadan adıma hayat sigortası yapmış. Bununla ilgili beni sigorta yaptırdıkları şirketten aradılar ve 2012 Şubat ayından beri sigortalı olduğumu şimdi ise dosyayı kapattıklarını söylediler. Ben böyle bir onay vermediğimi söyledim. Ve eğer yapılmışsa onaysız da olsa para iade talebinde bulundum.


Bana bu meblağı kendilerinin değil bankanın ödeyeceğini onlarla irtibat kurmam gerektiğini söylediler. Bankaya beni arayan kişiyi telefonunun aktardığı bilgileri ilettiğim halde geri dönmediler. Mevduat hesabımdan mı , kredi kartı hesabımdan mı hayat sigortası yaptıklarını bilmiyorum ve konuyla ilgili bilgi alamıyorum . Sadece detay istiyorlar. Detay zaten onlarda gizli .

Gulay 51 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön