19 Şubat 2013 #1641827

Akbank Belirsizlik!

Akbank İstanbul Fatih'teki Atıkali şubesine hukuki takibe alınmış bir kredi kartı borcunun masraflarla beraber tamamı olan 1400tl yi ödemek için gittiğimde 545tl lik masrafı 771 lira olarak yansıtan ve buna gerekçe sunmayan Sn. F. hanımdan ve Borcum kalmadığı halde kmh adında nereye çekildiği belli olmayan bir meblağdan ötürü sorumlu tutuluyorum.


İhtarname gelene kadar böyle bir hesabın varlığından bi haberken şube çalışanlarınca hakkında bilgide alamıyorum. Bilgi vermekten kaçıyorlar. Bugün görüştüğümüz Sn. H. hanım sa 538tl +59tl ihtarname masrafı olan meblağı bize ne hikmetse 750 tl olarak yansıtıyor. Ve gerekçe sunmuyor.

Sadık 54 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön