28 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2473887

Akbank Basmane Şubesine Kilit Vurmuşlar Sanırım!

Aracımın kredi borcunu kapattığım halde 5 ay sonra e-mail adresime ferdi kaza sigorta poliçemin yenileneceği konusunda bilgi gelince, kredimi kapatmış olduğum banka şubesiyle irtibata geçmeye çalıştım. İşimi gücümü bırakıp tam 1 saat 20 dakika boyunca hem bankayı hem de 4 kez müşteri hizmetleriyle görüştüm, konuşmalarım kayıtlı.


Akbank'tan kaynaklı bir problem yüzünden mağdur bırakıldım. Üstelik karşımda muhatap bulamadım. Sinir sistemim alt üst oldu. Sanıyorum İzmir Basmane şubesinde adam kalamamış. Hatta muhtemelen kapıya kilit vurmuşlar, hiç mi telefonlar açılmaz?


Bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır anlayamıyorum. Müşteri hizmetlerinin de verdiği telefonların hiç biri açılmadı.

Esra 317 Okunma

Cevaplar

  • Esra01 Haziran 2014

    banka hala çözüm sunmadı.. benimle bağlantı kurulmadı..

  • Akbank Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları