21 Mart 2013 #1699219

Akbank Bankamatik Parayı Alıp İşlem Yapmadı!

Askerdeki kardeşime harçlığını yollamak için gittiğim Akbank Bankamatiğine her işlemi yapıp Onayla tuşuna bastıktan sonra "Arıza nedeni ile işleminiz gerçekleştirilememiştir" uyarısı alarak parayı geri alamadım. Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırdım. 2 gündür bekliyorum bir sonuç alamadım 7 gün içerisinde sonuçlanacağını söylüyorlar!


Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır. Yok yere madur edilip 7 gün beklemem gerektiği söyleniyor. Çocuk orada parasız kaldı bunu belirttiğim halde bi sonuç alamıyorum. Hala aynı muhabbet 7 gün içerisinde sonuçlanacak(mış)!

Merve 57 Okunma

Cevaplar

  • Merve28 Mart 2013

    Mesajı ne zaman yazmışsınız 21 Mart bugün ayın kaçı 28 Mart. Hizmetteki kalite anlayışınız bu mudur ? Buraya gösteriş için yazıp bir kere olsun beni aradınız mı ? Siz bu bankamatikleri 10 günde bir mi takip ediyorsunuz ? Paraya ihtiyacım olduğunu belirttiğim halde tefeci gibi paranın üstüne kondunuz. Vatani görevini yapmakta olan kardeşime zor şer birleştirip yolladığım harçlığa resmen el koydunuz arıyorum 7 gün içinde sonuçlanacak 7 gün oluyor arıyorum 10 gün içinde sonuçlanacak diyorsunuz. Allah aşkına sizin hatanız yüzünden madur olan neden ben oluyorum! Madem askeriyeye hizmet ediyorsunuz yerlerde gezen hizmet kalitenizin çıtasını yükseltmeyi deneyin para odaklı düşünmeden!

  • Akbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön