19 Mart 2013

Akbank Bankamatik Kartından Para Kesildi!

Akbank ın yaklaşık 3 yıllık bankamatik neo kart kullanıcısıyım. Eski işyerimde maaşlarımız Akbank a yatardı. İşyerinden ayrıldım. Artık maaş hesabım yok. Maaş hesabım artık normal hesap statüsünde değerlendirilip 50 TL kesinti yapıldı. Bu işlem yapılmadan önce bilgilendirme neden yapılmıyor.

Bankamatik kartını alırken kredi kartı vermek için 50 türlü şekilde anlatan, sıcak davranan banka neden bu konuda bankamatik kartını verirken bilgilendirme yapmıyor? Zamanı gelince hemen para kesintisi yapmak için mi? Tek isteğim para iadesidir her ne kadar türlü bahanelerle yapmamak için uğraşacak olsanız da. Ama bende para iadesi olana kadar elimden geleni yapacağım.

Yavuz 84 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz29 Nisan 2013

    Sonuca gerek yok hep aynı cümleler kuruyorsunuz. Ve ben kesilen 50 tl den vazgeçmiş değilim

  • Yavuz14 Nisan 2013

    Bankadan aradılar. Ama sonuç gene sıfır kendi kalelerine gol attırmadan müşteriye yükleniyorlar. En son neredeyse yüzüme kapatır muamelesi gördüm. Anlayışınız(!) için teşekkür ederim. Bir daha kesinlikle Akbank'ı kullanmayacağım.

  • Akbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön