17 Ekim 2013

Akbank Banka Personelinin Yanlış Bilgilendirmesi!

Bayram arifesi olduğu için kirayı yatırmak için şubeyi aradım ERT saatinin 11. 30 da son olduğunu, 12. 30 a kadar şubenin açık olduğunu ve gelip kira senedini yatırabileceğimi söylediler. Kira ödeme günü bugün ve şubeniz açık olduğu halde bizden 90 TL masraf istediler. Ben de sinirlendim ödeme sürem dolmadığı halde bunun suçlusu ben değilim dedim ve noterden geri çekmesini söyledim.


Akbank Sultanhamam şubesinden Ha*** bey benim sinirli tavrıma göre geri vereceğim varsa da vermeyeceğim dedi. Gel alabiliyorsan al dedi. Böyle bir personel ile muhatap olduğum için ve beni böyle mağdur ettiğiniz için şikayetimi her türlü mecrada yazacağım. İnsanları keyfi uygulamalarla mağdur edemeyeceğinizi anlayana kadar.

Alim 110 Okunma

Cevaplar

  • Alim23 Aralık 2015

    Hiçbir sorunu çözmediler. Geri dönüş bile yapılmadı.

  • Akbank Temsilcisi17 Ekim 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön