18 Eylül 2013 #2019323

Akbank Banka Kartımı Teslim Etmiyor!

Söylediği sözleri hemen unutan bir bankaya gitmişim de haberim yokmuş. 00238*** numaralı Akbank müşterinizim. 2 ay önce hesap açtırdım ama bir türlü kartımı yollamıyorsunuz. Sizin müşteri temsilciliğiniz ve hizmet anlayışınıza tenezzül etmemek gerekiyor demek ki ama kredi kartı almış olsaydım hemen gönderirdiniz.


3 defa kart istedim ilkini işleme koymamış ikincide soyadı bile tutmayan birine kartımı vermişsiniz. Üçüncüde başka bir yere göndermişsiniz. Eve getirmek bu kadar zor olamaz herhalde. Bu hafta kart elime geçmezse genel müdürlükle konuşur hatta yasal yollara başvurarak bu mağduriyetimin maddi karşılığını alırım.

Bahadır 38 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön