12 Ekim 2017
Yorum Yap
#9687211

Akbank Banka Kartım Kopyalanarak Bilgim Ve İsteğim Dışında Hesabımdan 2500 TL Para Çekilmiştir!

Akbank maaş müşterisiyim,07.10.17 tarihinde banka kartım kopyalanarak bilgim ve isteğim dışında hesabımdan 2500 TL para çekilmiştir. Bunun üzerine kart ve hesaplarımı dondurarak geçici bir güvenlik önlemi alındı. Kartım iptal edildi fakat yeni kartım hala elime ulaşmadı. Bu olay üzerine şahsıma yapıcı bir geri dönüş alamadığım gibi aynı olayı tekrar yaşamamam için dondurulmuş hesaplarımda da gişeden para yatırma ya da çekme gibi herhangi bir işlem yapamıyorum.


Şu anki durumda ayın 15'inde maaş alamıyor olacağım. Şu an resmen 5 parasız ortada kaldım ve bankanızın konuyla ilgilenmediği de apaçık ortada. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de bugün bankanız tarafından, Neo kart kampanyasıyla hesabınıza yanlışlıkla fazla para yatırmışız onu da çektik haberiniz olsun diye bir telefon aldım. İstanbul'da, kirada ve yalnız yaşayan bir insan olarak bankanız bana nasıl bir çözüm öneriyor acaba!

Elif Elif 1.221 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları