30 Ocak 2014 #2266347

Akbank Bana Yardımcı Olmadı

Kredi kartı borcumu 2 sefer yapılandırmıştım ama ödeme taksitlerim diğer banka borçlarından dolayı aksamaktadır. Acilen tekrar uzun vadeli yapılandırma yaptırmak istiyorum. Şayet yapılandırma yapılmazsa avukata düşürülecekmiş. Avukata düşürülme sürem 90 gündür.


Daha 72 gündeyim bugünde 300-tl yatıracağım 72-30=42 güne düşecek 300 tl yi yatırınca 1 dönem daha kazanacağım. Bana uzun vade az ödemeler şeklinde ödeme yapmak ve avukatlarla uğraşmak istemiyorum. Bugün bankanızla görüşme sağlanmıştır. Bu konuda ama herhangi bir yardım alamadım.

İsmail 57 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön