22 Nisan 2013 #1757878

Akbank Axess'ten Gelen Ses!

Akbank'a ait bankomat ve kredi kartı kullanmaktayım. Her iki kartımdan da yıllık kullanım ücreti, üyelik ücreti ve kart aidatı adı altında farklı meblağlarda kesintiler yapılmıştır. Akbank resmi sitesi üzerinden başvuru formu oluşturmak sureti ile maruzatım bankaya iletildiğinde başvurunuz alınmıştır kısa süre sonra dönüş yapılacaktır şeklinde bilgi mesajı geldi.


Gerçekten kısa bir süre sonra başvurumun değerlendirildiğine dair mail tarafıma ulaştı. Akbankın gönderdiği mailde hesabımdan yapılan kesintilerin 2004, 2005 ve 2007 yıllarındaki karar ve genelgeler gerekçe gösterilerek kanuniliği savunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti sıfır doğrusu. Axessten gelen ses hiç de ak değil bence!

Hasan 28 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön