17 Eylül 2013 #2017508

Akbank Axess Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor!

Eylül 2013 Akbank Axess kredi kartı ekstremde 75 TL yıllık üyelik bedeli görünmektedir.Bu tutarı ödemek istemiyorum.Ödemem konusunda ısrar edilirse kartımı kapattırmayı düşünüyorum.

Osman 36 Okunma

Cevaplar

  • Osman19 Eylül 2013

    Eylül 2013 Akbank Axess kredi kartı ekstremde 75 TL yıllık üyelik bedeli göründüğünü ve bu bedeli ödemek istemediği belirttim.Banka yetkilileri yaptığı sözde inceleme sonucu bana maille döndü.Fakat mail standart şeylerin yazılı olduğu otomatik bi maildi. Aynı sorunu Garanti bankasıyla yaşamıştım ve şikayetime anında telefonla geri dönüş yaparak yıllık aidatı iade etmişlerdi.Siz ide otomatik gönderilen bir maille başınızdan savdınız adeta.Ben bu ücretin tarafıma iade edilmesi konusunda ısrarcı olacağım ve iade gerçekleşmez ise kartımı kapattıracağım.

  • Osman18 Eylül 2013

    İnceleme falan yapmayıp otomatik bi mail atmıssınız sadece. Söyledikleriniz zaten standart şeyler.Ben sizden çözüm bekliyorum.Aynı sorunu Garanti bankasıyla yaşamıştım ve şikayetime anında telefonla geri dönüş yaparak yıllık aidatı iade etmişlerdi.Siz ide otomatik gönderilen bir maille başınızdan savdınız adeta.Ben bu ücretin tarafıma iade edilmesi konusunda ısrarcı olacağım ve iade gerçekleşmez ise kartımı kapattıracağım.

  • Akbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön