17 Mart
Yorum Yap
#11726360

Akbank Axess Platinum Kart Üyelik Ücreti!

Axess Platinum kartıma 169 TL üyelik ücreti yansıtılmış olup iptal etmek için aradığımda 6 ay kullanım sonrası 30 TL chip para yükleneceği söyleniyor. Kart ücreti almayan bankalar varken bu ücretin bu şekilde yansıtılması ve iptal isteği yapıldığında da 30 TL puan gibi komik bir teklif yapılmasının mantığı nedir?

Atahan Atahan 254 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Atahan20 Mart

    Şikayetim beklediğim şekilde sonuçlanmadı. En kısa sürede kartımı iptal edeceğim.

  • Atahan19 Mart

    Akbank ödemenin yapılamayacağına dair bir ses kaydı dinletti. Kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. Maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Kesilen üyelik ücretinin tarafıma iade edilmesi için gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

  • Akbank Temsilcisi17 Mart

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları