24 Ocak
#11492618

Akbank Axess Kredi Kartı Şifresi!

İnternet üzerinden Free kredi kartı başvurusu yapmama rağmen, Axess Platinum kredi kartı yolladılar. Daha sonra arayıp iptal ettirdim. Tekrar başvuru yapıp Free geldi çok şükür. ATM ye gittiğimde sim kart blokeli olduğu için (hat taşıma sonrası) işlem yapamadım.


Müşteri hizmetlerini aradım yine sim kart bloke kaldırılmadı. En son şifre almak için müşteri hizmetlerini aradığımda kaybettiğim 2014 yılındaki nüfus cüzdanımı istediler.


Yeni T.C. kimlik kartım olmasına rağmen işlem yapamadım. Ziraat bankasında otomatik yeni kimlik gözükürken Akbank şubeye gitmem gerektiğini, bloke kaldırma şifre işlemlerini şubeden halletmem gerektiği söylendi. Pişman ettiniz gerçekten.

Süleyman Süleyman 3.408 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş

Ziyaretçi Yorumları