10 Mayıs
Yorum Yap
#10425470

Akbank Axess Kredi Kart Üyelik Aidatı İadesi

2,5 yıl önce Akbank'da maaş müşterisi olduğum için ben istemeden Axess kredi kartı gönderildi. Harcamalarım oluyor ve borcumu da düzenli bir şekilde ödüyorum. . Bugün ekstremde 136 TL'lik üyelik ücreti gördüm. Bankayı aradım. Bana hemen istersem '68 TL'yi hemen iade edebileceğini ama 6 ay süreli bir şekilde kartımı kapatmama taahhüdü' vermemi söylediler. Yani aramasam 136 TL'yi ödemek durumunda kalacağım, aradığım için hemen 68 TL'yi iade ediyor.


Önceki senelerde de iade konuşması olmuştu ve parayı iade edebileceklerini söylemişlerdi ama o senelerde de iade yapılmamış. Ben bu pazarlığı kabul etmeyip, kartımdan alınan üyelik ücretinin tamamının tarafıma iletilmesini istediğimde, 'Kullandığınız kart üyelik ücretine tabi' dendi. Oysaki bu kartı ben istemedim! Tüm kesilen tutarın geri iadesini istiyorum. Bu yasal bir ücret kesintisi değil ve bu resmen haksızlık.

Aysegul 205 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Mayıs

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler