11 Mayıs 2016

Akbank Axess Kredi Kart Aidatımın İadesini İstiyorum!

Her şeyin bir sonu varmış sevgili Akbank. 109 TL kredi kartı üyelik ücretini galiba alacaksınız, ama en azından bundan sonra sizden kurtulmuş olacağım 10 yıldır Axess kullanıyorum her ay belli bir limitin üstünde harcama yapıyorum ve borcumu düzenli olarak ödüyorum ve sonuç yıllık kart ücretini iade edemeyiz. O zaman bize sizi bırakmak düşer. İnşallah bir hafta içinde Axess kartımı kapatıp sizden kurtulacağım.

Murat 120 Okunma

Cevaplar

  • Murat12 Mayıs 2016

    Verilen cevap:Kredi kartı ücreti ile ilgili iletmiş olduğunuz iletiniz Bankamızca tekrar incelenmiştir. Aşağıda* belirtilen kriterler tekrardan değerlendirildiğinde tarafınıza olumlu yanıt verilmesi mümkün olmamaktadır. Yani herhangi bir çözüm yok.

  • Akbank Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön