13 Şubat 2013 #1628598

Akbank Axess Kart Üyelik Ücreti Mağduriyeti!

Maaşımı aldığım bankadan kredi kartı çıkartmak yerine, kart ücreti almayız sözüne güvenerek Akbank Axess kartı çıkarttım. Tek kredi kartı yeter diyerek diğer bankaların doktorlara özel kredi kartı kampanyaları tekliflerini geri çevirdim.


5578 2920 3060 3165 nolu gold kartımın kullanım süresi 2012 de dolmasından sonra yerine, talep etmediğim halde platinum kart gönderdiniz itiraz etmedim.


Yıllardır kullandığım kartım ile ilgili ilk defa İnternet den extrelerimi incelediğimde üyeliğim süresince yıllık kart ücretleri kesildiğini belirledim.


Yapılan hatanın düzeltilerek tarafıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde sarsılan güvenimi kartın iptali ile sonuçlandırmak zorunda kalacağım.

Çağdaş 2.651 Okunma

Cevaplar

 • Akbank Temsilcisi24 Mart 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca tekrar değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Çağdaş23 Mart 2013

  Hala bir gelişme yok. Kartımın iptalini ve çevremdekilere de bu kart ile ilgili kötü deneyimimi aktaracağım.

 • Çağdaş22 Şubat 2013

  Sisteme kayıtlı mail adresime herhangi bir bilgi gönderilmedi. Ayrıca bilgilendirmeyi buraya yapmanız için sikayetvar.com adresine mağduriyetimizi bildirdik. Tavsiyeniz direk size ulaşmanın sonucunu bildiğimiz için, herkesin okuyabileceği yere yazmayı tercih etmemizin hakkımız olduğunu düşünüyorum. Mağduriyetimin giderilip giderilmeyeceği hakkında ki bilgili buraya kısaca cevaplarsanız çok sevineceğim.

 • Akbank Temsilcisi22 Şubat 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 19.02.2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Çağdaş18 Şubat 2013

  Geri dönüş hala yapılmadı. Mağduriyetin en kısa zamanda düzeltilerek tarafıma iadesini talep ediyorum.

 • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön