11 Mart 2017
Yorum Yap
#8007622

Akbank Axess Harcama Hedefine Rağmen Puanları Yatırılmıyor!

10 yıldır Axess kredi kartı kullanmaktayım, 2 Şubat tarihinde telefonuma SMS ile Şubat ayında 2150 TL harca 50 TL chippara kazan mesajı gelince, hemen mesaj yollayıp katıldım. Belirtilen tarihlerde 2155 TL 56 Kuruş tutarında harcama yapmama rağmen taahhüt edilen ödül yüklenmedi. Bir de müşteri temsilcisine hesaplatarak kayıt oluşturdum. Buna rağmen bugün hedef harcamaya ulaşılmadığını bildiren bir e-posta aldım. Kağıt ve hesap makinesi ile yeniden hesapladım, yine aynı rakamı buldum.


Tekrar telefon edip kanıtlamama rağmen kayıt sonuçlanmış deyip hiçbir şey yapılmadı. Çünkü diğer müşteri temsilcisi ekstre kesildikten sonrayı sayıp sonucu 1600 bulmuş. Bu sonucu son derece gülünç buldum. Çünkü tüm harcamalar ekstrede, tüm görüşmelerimiz ise kayıt altındadır. Bu yaklaşımı kurumsal bir ayıp olarak karşılıyor ve tarafıma olumlu ya da olumsuz dönüş yapılmasını talep ediyorum.

Cihan Cihan 750 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler