07 Şubat 2014

Akbank Avans Mil Konusundan Bilgilendirilmedim Ve Yanıltıldım!

2013 yılında İzmir'den memleketime cenaze töreni için birikmiş mil puanımdan uçak bileti satın almak istedim. Akbank yetkilisi yetmediğinden avans mil kullanmamı söylediler. Kullanmak istediğimi belirttip uçak biletimi aldım.

04.12.2013.tarihindeki Wing kredi kartımın ektresinde 755 TL'lik borç bildirimi geldiğini gördüm. Müşteri hizmetlerini arama rağmen bana ödemem gerektiğini söylediler. Bana en başta söyleseler ben avans mili kullanmayacaktım. Bir gidişin maliyeti 755 TL olmasına şaşırdım. Bana yardımcı olunmasını istiyorum.

Özgür 73 Okunma

Cevaplar

  • Özgür16 Şubat 2014

    bu güne kadar en çok kullandığım banka kartlarından akbank kredi kartlarını kullanmış olup ve adıma kayıtlı 3 kredi kartımı iptal ettim avivasa emekliliğimide dondurmayı düşündüğümü asla ve asla akbank şubesine adım bile atmamayı düşünüyorum kesinlikle en çok zarar veren banka oldu bana.

  • Akbank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön