Akbank  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Akbank ATM'sinde İşlem Yaparken ATM Paramı Yuttu

439görüntüleme
Gulsah
Gulsah 22 Ekim 2020 20:32

Akbank ATM'sinde Finansbank Enpara kartımla para yatıracaktım finans ATM uzak diye kartımı girdim şifremi vs. para yatırmaya tıkladım para yatırma haznesine koydum parayı aldı fakat hemen sonra ATM 'den bu ATM arızalıdır paranız sıkışmıştır, lütfen bankanız ile iletişime geçin dendi.

Madem ATM arızalı neden faaliyette neden para yatma haznesi açılıp parayı kabul ediyor. Ben şehir dışından acil para isteyen kardeşime gönderecektim gönderemedim. Finansbank'ı  aradım işlem yaptırdım onlarda Akbank bize yatırdığınız parayı gönderdiği zaman biz hesabınıza yatıracağız denildi, fakat halen Akbank parayı göndermiyor. Bu durumun çözülmesini rica ediyorum.

Akbank Logo
Akbank22 Ekim 2020 20:34

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler