05 Eylül 2013 #1995418

Akbank ATM'si Eski Yırtık Para Verdi!

Bu sabah Bahçelievler Ömür Plaza'nın önünde bulunan ATM'den 100 TL nakit çektim fakat verdiği para son derece eski , yırtılmış ve sonradan yapıştırılmış bir paraydı. Adeta sanki ''sahte'' bir banknot gibi görünüyordu. O parayı geri ATM'ye yatırmaya çalıştığımda ise parayı almadı.


Daha sonra o parayla aylık akbil yatırmaya gittiğimde , doğal olarak o parayı gişedeki memurda almadı. Sorum o tarz eski ve yırtık bir para ATM'ye nasıl girmiştir? ATM'den o tarz bir para müşteriye neden veriliyor ? Aynı ATM'den aldığım banknotu geri yatırmak istediğimde ise neden verdiği parayı kabul etmiyor ? Akbank'a olan güvenimi bu sabah yitirmiş oldum.

Fatih 221 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön