31 Ekim 2016 #6808795

Akbank ATM'nin Yuttuğu Parayı Banka Bulamadık Diyor!

20 Temmuz'da Akbank şube dışı ATM'sine para yatırırken ATM parayı saymadan direk içeri doğru parayı yuttu. Ekranda hiçbir işlem gözükmedi. Daha sonra tekrar 10 TL ile deneme yaptım bu sefer saydı. Diğer yatırdığım 500 TL'den haber yok. Bankayı aradım şikayet kaydı aldılar. ATM'yi açıp paranızı hesabınıza yatıracağız dediler. 4-5 gün sonra mesaj geldi şikayetiniz olumsuz diye. Bankayı tekrar aradığımda öyle bir paranın olmadığı hakem heyetine giderek hakkımı savunmam gerektiği söylendi.


Ancak ''kamera kayıtlarına Hakem Heyeti bakabilir biz bakamıyoruz'' dediler. Hakem Heyetine gittim. ''Öyle olmadığı söylendi banka bakabilir'' dediler. ''Bize gelirseniz olayın çözülmesi 4-5 ay kadar sürer'' dediler. Bankayı tekrar aradım. Bana ''şikayetimle ilgili olumsuz verdiğiniz cevabı yazılı gönderin'' dedim. Onu da hala göndermediler. Yani Akbank personeli kendi ATM'sine yatırdığım parayı vermiyor!

Gökhan 1.047 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön