19 Nisan 2013 #1752186

Akbank ATM'nin İçerisine Aldığı Kredi Kartım Çalındı!

09.02.2013 11:50'de kontör yüklemek amacıyla Beykoz Akbank ATM'sinde işlem yaparken ATM kredi kartımı içeri almıştır.Daha sonra kontrol edildiğinde saat 11:57'de Gümüşsuyu BP Akbank Atm'sinden 300TL nakit avans çekildiği öğrenilmiştir.Bariz bir şekilde ikinci şahıslar 5dk mesafedeki diğer ATM'den benim kartım ile işlem yapmışlardır.


Ancak AKBANK birçok kez dilekçe gönderilmesine ve savcılığa suç duyurusunda bulunulmasına rağmen,Beykoz ATM'sinin güvenlik açığını hiçe sayarak ve iptal işlemi yapılmadığı için 300 TL tarafımdan tahsil edilmiştir.Yargıya taşınan bu konu yüzünden fazlasıyla mağdur edilmişimdir. Bankanız ile olan tüm ilişki kesilmiş olsa da bu konu yargıda tutulmaya devam edilecektir.

Uğur 194 Okunma

Cevaplar

  • Uğur21 Nisan 2013

    3 Aydır bu konuyla ilgili inceleme yapıldığı söyleniyor ancak kamera kayıtlarıyla çok açık olarak verilebilecek bir sonuç bana verilemiyor.

  • Akbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön