09 Aralık 2013

Akbank ATM'lerinden Para Yatıramıyoruz!

Akbank'ın ATM'leriyle hiç ilgilenmediğini bugün bir kez daha anlamış bulunmaktayım. Öncelikle benimde problemim şudur: Bayrampaşa Yıldırım Mahallesindeki (Yıldırım Park Taksi Durağının Karşısındaki) Akbank ATM'sine 08. 12. 13 itibariyle gittiğimde para yatırma işlemi yapmak istedim, ATM'de gerekli noktalara basınca ATM'de para yatırma işlemi gerçekleştirilememektedir diye bir ibare çıktı ve başka ATM'lere yönlendirme yaptı.


Bende oradan ayrıldım ve Beşyüzevler Akbank şubesine gittim. Orada şubenin 2 tane ATM'sinde de girişimi yaptım, para yatırma işlemine geçtiğimde, Ekranda şöyle bir hata meydana çıkıyor: ''Ünite arızasından dolayı para yatırma işlemi yapılamamaktadır. '' Şikayetimi arz ederim.

Murat 89 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön