06 Mart 2017
Yorum Yap
#7957657

Akbank ATM'leri Sürekli Arızalı, Mağdur Oluyoruz!

Çekmeköy Mimar Sinan mahallesinde Akbank'a ait 3 tane ATM var. Fakat bu ATM'ler nedense her hafta cuma cumartesi ve pazar arızalı, bu ATM'nin yanında başka bankalara ait ATM'lerde var. Ne hikmetse sadece Akbank'a ait olanı arızalı. İnsanları hep mağdur ediyorlar. Sürekli müşteri temsilcisini arayıp ATM'lerin değişmesi için şikayet ediyorum fakat hiçbir şey yapılmıyor.
Cuma gününe denk gelen kredilerimi ve kart ödemelerimi ödeyemiyorum, bu yüzden kredi notum düşüyor ve faiz işliyor. Akbank insanları çok mağdur ediyor.

Cebrail Cebrail 336 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler