08 Mart 2014

Akbank ATM'den Bıktık Usandık Artık.

Çok değil daha 10 gün önce Akbank 5112 numaralı ATM'ni imha et diye serzenişte bulunmuştum, paralarımızı sayamama, yanlış sayma ve yutma problemlerinden sonra artık kart yuvası problemlerinin de boy gösterdiğini haykırmıştım. Ancak görevliler gelip gitmesine karşın hiç bir işlem yapılmamış. Siz imha etmiyorsanız izin verin ben imha edeyim. Ama benim imham içindeki pararlarla beraber olur bunu bilin.

Bu gün nihayet bu sabıkalı ATM kartımı yutmuş bulunmakta. Ve yanındaki kuaför söyledi, ben sadece bu gün için 6. kart yutma vakasıymışım. Yine cımbız yetiştireyim dedim, bu sefer yetişemedim. Şimdi bakalım kaç hafta sonra kartım gelecek de ben paramı çekebileceğim. Artık imha edin şu ATM'yi!

Muhammed 304 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi08 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön