Toplam çözüm sayısı
..
Akbank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Akbank ATM'de Sıkışan Parayı Eksik Yatırdı!

852görüntüleme
Emre
Emre 1 ay önce

21.01.2021 tarihinde kredi kartı borcumu ödemek için Dikmen caddesindeki Akbank ATM'sinden 8000 TL para yatırdım. Uzun bir süre bekledi tanımlanamayan para iade ediliyor kısmında ve sonrasında hata verdi numaramı yazdım otomatik kayıt açıldı 4 iş günü içerisinde paramın hesaba yatacağı söylendi ben tekel bari işletiyorum kartımı ödedikten sonra ödemelerimi yapmam gerekiyordu bugünkü gelen mesajda Sayın müşterimiz, ATM şikayetiniz sonuçlandırıldı. 7,100.00 TL kredi kartınıza ATM'de paranızın kaldığı tarih itibari ile yatırılmıştır. Mersis:0015001526400497 B016 bu yazıyordu. 

Yatırdığım para 8000 TL biz para saymaya yeni başlamadık parayı yatırmadan önce para sayma makinem de ve elimle belki 5 kere sayıyorum akıl var mantık var benim giden 900TL nereye gitti bir de bunun için bekliyoruz ben hayatım boyunca böyle sorumsuz ve sıkıntılı bir firma görmedim müşteri hizmetleri robot gibi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar muhatap olabileceğim kimse yok bu hafta içinde kalan 900 TL hesabıma yatmaz ise bütün adli yollara başvuracağımı beyan etmek isterim. Kimse oturduğu yerden para kazanmıyor en kısa sürede çözülmediği takdirde savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Akbank Logo
Akbank1 ay önce

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler