19 Mart 2013 #1695213

Akbank ATM Tarafından Yutulan Param Eksik Yatırıldı!

01/03/2013 tarihinde üsküdar fıstıkağacında semtinde bulunan atm'ye kredi borcumu yatırıken, ATM tarafından param yutuldu ve hesabıma geçmedi. Daha sonra müşteri hizm. ile görüşmem de haftalar sonra param 40, 00-TL olarak hesabıma eksik yatırıldı. Bunun içinde yapmış olduğum görüşmeler de o saatte atm'den o kadar para yatırıldığının tespit edildiği ve Atm de o kadar fazla para çıktığı belirtilmiştir.


Tabi hiçbir şekilde bunu kanıtlama çabaları olmadığı gibi tekrar başvursanızda sonuç değişmeyecektir diyebilecek kadar yetersiz bir banka. 40, 00-TL için nasıl olsa kimsenin uğraşmayacağını bildikleri için kapatmaya çalışıyorlar. Kesinlikle kabul etmiyor ve konu ile ilgili detaylı bilgi istiyorum.

Zeki 59 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön