08 Kasım
#12930019

Akbank ATM Paramı Ve Kartımı Yuttu!

08.011.2019 tarihinde Kadıköy rıhtımda ki Akbank ATM’sinden yüklü bir kredi kartı ödemesi gerçekleştirdim ve parayı ATM’ye soktuktan sonra ATM dondu ve kapandı. Hiçbir şekilde 1 saat boyunca ne kartım ne de param geri iade edildi ATM tarafından. Müşteri hizmetlerine ulaştım telefonu yüzüme kapattılar. Kartımı iptal ettirdim bakalım giden paramız geri gelecek mi?Geri dönüş yapılacak yoksa koskoca Akbank bizim paramıza mı göz dikti göreceğiz.

Ömer Ömer 390 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ömer09 Kasım

    Sorunum hala çözülmedi. Çözüme ulaştırıldı diye geri bildirimler almak istemiyorum. Bırakın çözüme kavuşturulmayı, hala arayıp bilgi bile vermediler.

  • Akbank Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları