sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Akbank ATM Karta Ve Paraya El Koyma

Yunus Yunus23 Ekim 10:54

23.10.2020'de 10:00-10:15 kredi kartımın borcunu yatırmak için para yatırdım ATM hem kredi kartıma hem de parama el koydu. Müşteri hizmetleri şube genel müdürlük kimi aradıysam otomatik cevap halinde hepsi edebiyat parçaladı. 4 iş günü içinde kontrol edilecek haklı iseniz paranız hesabınıza aktarılacak haksızsanız yapacak bir şey yok diye cevap aldım. 

Kredi kartımın son ödeme günü 26 sı hem kredi kartımı ödeyemedim hem de sicilimi riske soktum. 10 yıllık çalışmamızda bu yıl iki kez aynı durumla karşılaştım. Kredi veya kart geç ödenince direk bloke koyarsınız, sicili bozarsınız bunlar sizin sisteminiz, müşterinin parasına el koymakta mı sizin sisteminiz. Cihaz bozuk olabilir sorun olabilir 24 saat içinde ekip gönderip sorunu çözebilirsiniz.

Gelişme :

1 ay önce

4 iş günü dendi 4 iş günü doldu hala umursamazca otomatik cevap veriliyor inceleme devam ediyor inceleme devam ediyor diye. Biz müşterileri kredimizi 20:00 ı 1 dakika geçse ödeme kabul etmiyor ve hesabıma bloke koyuyorlar. 1 dakika için faiz bile alıyorlar. 1 haftadır benim parama el konulmuş vaziyetteler hala tık yok bu kadar sorumsuzluk olmaz bu kadar insanların sabrı ile oynamayın. Benim sorunumu çözün bana otomatik cevap vermeyin. Karşınızda çocuk yok.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Yunus 26 Ekim 22:23

Otomatik cevap yazmaya bile utanmıyorsunuz? Bu kadar yüzsüzlük olmaz

Akbank Logo Akbank 23 Ekim 10:56

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Yunus 1 ay önce  

    Hala sonuçlanmadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler