22 Şubat 2013

Akbank ATM Gene Paramı Yuttu!

Bugün 22 şubat 2013 saat 08:50, yer 4. Levent metro girişi kalan bakiyem için 400 TL yatırmak istedim, tanımlama işlemi uzun sürdü ve teknik bir arıza sebebiyle yatırılamadı bilgisi verdi ve paramı iade etmedi. Bankayı bilgilendirdim. Kayıtlarınızda var 2012'de aynısı başıma geldi daha fazla miktar idi 20 gün sonra hesabıma iade ettiler üstelik yatırdığım tarih itibari ile değil faizi de yemiş olarak.


Aynı gün şikayetçi olmamın nedeni hiçbir şekilde pazartesi veya salıya kadar olacak (3-4 gün) bir beklemenin dışında paramın gene hesabıma 20 gün ki tarihle geçmesini kabul etmeyeceğimi belirtmek isterim paranı akıbetin ne olduğu düşüncesi hemen cevaplanması gereken bir durumdur.


Saygılarımla.

Fatih 44 Okunma

Cevaplar

  • Fatih06 Mart 2013

    Dün 05/03/2012 7,iş günü saonu itibari ile gelen mesaj 'sayın müşterimiz ATM şikayetiniz bankamızca incelenmiş olup,ödeme yapılması uygun bulunmamıştır' akabinde bankayı aradım' ATM kaydıma ulaşamamışlar' Eğer 4, leven Metro daki AKBANK atm sine yukarda belirttiğm durum olmadıysa bana haksız kazanç sağlamaya çalışmaktan(400 tl için) bankanın birşeyler yapması gerekir.Ama yeterli titiz araştırma yapılmadığı ve Bu ATM deki benim ogün yapmış olduğum hareketliği ıspatlarsam ki metro görüntülerin den ve ATM görüntülerinden bulacağımı biliyorum ,hiç bir özrü kabul etmeyeceğimi ve her türlü girişimi yapacağımı bildiririm.

  • Akbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön