20 Şubat 2013

Akbank Atm Çalışmıyor!

İzmir Bostanlı semtinde çalışıyorum.İş sebebiyle sürekli dışarı çıkamıyoruz.En yakın Akbank atm si İsmail Sivri Sokaktaki.Ama ne zaman gitsem bozuk ya da para yatıramıyorsun.Bir haftadır belki günde 2 3 defa gidip geliyorum ama hala gelip bakan yok hala bozuk bu kadar sorumsuz davranılacaksa o atm yi niye kurdular anlamıyorum.

Narin 118 Okunma

Cevaplar

  • Narin21 Şubat 2013

    dünden beri bostanlı akbank şubesini arıyorum ne cevap veren ne bakan...bi bankaya ulaşmak ancak bu kadar güç olabilir...sabah tekrar gittim..atm hala yapılmamış hala para yatırılamıyor...2 gün sonra kartınızı ödeme yapmamışsınız diye bi arama gelirse hiç şaşırmam...zaten en yakın zamanda kartı iptal edicem..

  • Akbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön