11 Ağustos
#12415448

Akbank Artıdaki Paramı Ne Hakla Alabiliyorsunuz?

Kart ekstremi ödedim hem de 3 ayın tamamını ödedim fazla yatırarak. Yine de limitim dolmadı. Aradım temassız özellik falan denilip, özelliği iptal edip paramı iade ettiniz limitimde fazladan 28 lira varken 7 lira bilmem kaç kuruş ödeme yaptım fakat limitim 28 lira artıda iken 11 lira eksiye düştü. Bu 11-12 lira açığın nasıl olduğunu anlamadım. Cep banka da düşmüyor benden kırptıklarınız. Arıyorum kaç oldu meşgul. Birkaç kez yanlış numara girdim kartım kilitlendi.


Ben sizinle işimi neden sürekli şikayet ederek çözmek zorundayım ya? Benim artıdaki paramı ne hakla alabiliyorsunuz ve bunun bilgisi için ben bu kadar uğraşıyorum. Nasıl bankasınız nasıl sistem bu?

Ezgi Ezgi 1.300 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları