05 Kasım 2013

Akbank Artı Para Mağdur Ediyor!

30/09/2013 tarihinde kullanmış olduğum 31,30 TL artı para 2 gün sonra herhangi bir gönderimi bulunmamakla birlikte hesap özeti ücreti kesildi ama bir zarf yada herhangi bir gönderimi bulunmamakta ve bu işlem için 8.00 TL hesabımdan kesildi kullanmış olduğum parayı 2 gün sonra yatırmama rağmen 02.11.2013 tarihinde tekrardan 8.00 TL kesildi.


Akbank şubesine gittiğimde ise bankadaki görevli arkadaşlar artı para kullandığım için hesap özeti ücreti çıkmıştır. Artı para kullanıldığında bu işlem yapılıyor peki iki ay mı dediğimde bir cevap veremiyorlar. 31,30 TL kullandım faiz ücreti 0,06 krş tabi bundan bir para kazanamayacağınız için hesap özeti ücreti adı altında 8.00 TL aldınız.

Özen 59 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Kasım 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön